"Dalından Sofranıza taptaze lezzet"


2007 yılında Uhud Dağı' nın eteğinde hurma ticaretine başladığımız 25 dönüm bahçemiz ve 1 dönüm tesisimiz ile siz değerli müşterilerimize hijyenik bir ortamda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Verdiğimiz kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışımıza 2009 yılında ek olarak müşterilerimizi bulundukları mevkilerden tesisimize getirmekle görevli 7/24 çalışan ücretsiz araç servisi getirdik.


Sektördeki 6 senenin firmamıza katmış oldugu deneyim ve ürünlerimizin kalitesi ile Medine' nin en verimli bahçelerinden birine sahip oldugumuzu söyleyebiliriz. Bahçemizdeki tüm hurma çeşitleri, hiç bir katkı maddesi kullanılmadan tamamen dogal bir ortamda yetiştirilmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteye ve hijyene vermiş olduğumuz önemden, ticaret ahlakı ilkelerimizden asla vazgeçmemiştir.


Dolayısı ile müşteri memnuniyeti, hizmette kalite, dürüst ve hızlı kargo teslimi Öztürk Kardeşler' in önde gelen değişmez ilkeleri arasındadır. Binlerce senelik tarihi, dinimizdeki yeri, bir şifa kaynağı olması, içerdiği zengin bileşenler ve onlarca çeşidiyle meyveler arasında çok özel bir yere sahip olan mucizevi meyve hurmayı, hakettiği şekilde tanıtabilmek ve insanlarımıza daha kolay ulaştırabilmek temel amaçlarımızdandır. Mutlak gayemiz, siz değerli müşterilerimize bu mucizevi meyveyi yıllar geçtikçe artan hizmet kalitemiz, deneyimimiz ve geniş ürün çeşitliligimizle en iyi şekilde sunmaktır.